Sistem Kullanımı
Bu sistem sadece yazarlarımıza açıktır. Yazar başvurusu için facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Giriş Yap - ;

Size belirtilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapınız.

Bekleyen Makaleler - ;

İçeriğinizi hazırlamak istediğiniz konuyu seçin ve ‘’Makaleyi Al’’ butonuna tıklayın.

Makalelerim - ;

‘’Makaleyi Al’’ butonuna tıklayarak aldığınız konu bu bölüme düşmektedir. ‘’Düzenle’’ diyerek içeriğinizi hazırlayacağınız panele ulaşabilirsiniz. En fazla 3 tane konuyu ard arda alabilirsiniz, aldığınız konularla ilgili içerikleri hazırladıktan sonra tekrar ‘’Makale Al’’ butonu aktif olacaktır.

İçeriğinizi hazırladıktan sonra ‘’Kaydet’’ ve ardından ‘’Tamamla’’ butonlarına tıklayarak hazırladığınız içeriği Acilmakale.com ekibine değerlendirilmesi için gönderebilirsiniz. Bu sırada hazırladığınız içerik ‘’Tamamladığım Makaleler’’ bölümüne taşınacak ve durumu ‘’Onay Bekliyor’’ olacaktır.

İçeriğiniz danışmanlarınız tarafından incelenecek ve istediğimiz standartlara sahip ise onaylanacaktır. Onaylanan içerikleriniz ‘’Onaylandı’’ olarak hem panelinize hem de bakiyenize yansıyacaktır.

Öncelikli - ;

‘’Makaleyi Al’’ butonuna tıklamadığınız fakat danışmanlarınızın size özel olarak göndermiş olduğu konulardır, bu konuları hazırladıktan sonra çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etmelisiniz.

Hazırladığım İçerikler Ne Zaman Onaylanır ?- ;

Danışmanlarınız içeriklerinizi yoğunluğa bağlı olarak en kısa sürede kontrol ederek onaylamaktadır. Onaylama sonrasında kazancınız otomatik olarak bakiyenize yansıyacaktır.

Kredilerim - ;

Toplam kazancınızı bu bölümden kontrol edebilirsiniz, güncel para çekme limiti 100 TL’dir. Her ayın 1 veya 15’inde ödeme işlemleri gerçekleşmektedir.

Duyurular - ;

Bu bölümde sistemde yer alan duyurular yer almaktadır. Tüm yazarlar, mutlaka her gün bu bölümü ziyaret etmelidir.

Mesajlarım - ;

Herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız olduğunuzda bu bölümden danışmanlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Kategori İsimleri - ;

Aşağıda yer alan kategoriler şuan güncel çalışma yapılan kategorilerdir, bu kategoriler değişebilir ve yenileri eklenebilir. Bu nedenle duyurular bölümünü ara ara takip edebilirsiniz. ‘’Bekleyen Makaleler’’ bölümünde yer alan kategori bölümüne ‘’Aşk’’ yazdığınızda sadece bu kategoride yer alan konular çıkacaktır fakat eğer arama yaptığınız kategori ile ilgili konu yoksa çıkmayacaktır.

Aşk
Dekorasyon
Yemek Tarifleri
Beslenme
Cilt Bakımı
Anne ve Çocuk
Makyaj
Sağlık
Saç
Moda
Gezi
Astroloji
Film
Teknoloji