Başvuru Formu

Başvuru Formu- ;

Seni yazar kadromuzda görmek için sabırsızlanıyoruz,
Çalışmalar ile ilgili sorabileceğin tüm sorular ve çalışma sürecinin tüm detayları acilmakale.com sitemizin ''Duyurular'' bölümünde 'yer almaktadır, detaylı bir şekilde inceleyebilirsin. Bu mesaja sadece örnek içeriklerini hazırlayarak geri dönüş yapmalısın,

Yazar Kadromuza Dahil Olmak İçin Yapman Gerekenler ;


Önemli ; Bilgilendirme mesajını dikkatli bir şekilde incelemeden yapılan geri dönüşlere cevap vermemekteyiz,
1----- Seni değerlendirebilmemiz için aşağıda yer alan başlık listesinden dilediğin 2 adet başlık ile ilgili ayrı ayrı içerik hazırlayarak tarafımıza info@acilmakale.com adresine mail olarak içerik dosyasını iletmelisin.

2----- Hazırlayacağın içerikler tamamen sana ait yani özgün olmalı. Herhangi bir yerden kopyala-yapıştır veya alıntı yapmamalısın. Ayrıca içeriğinde imla-yazım hatalarına ve anlatım bozukluklarına dikkat etmelisin. Görsel kullanmamalısın. İstenilen standartlarda içeriğini hazırlamadığın takdirde başvurun red edilecektir. Çalışma dönemi içerisinde hazırlanan içerikler kelime sayısı üzerinden ücretlendirilmektedir. Hazırladığın her içerikten 1-10 TL arasında kazanç sağlayabileceksin.

3- Çalışma dönemi içerisinde kendi çalışma programını oluşturabilir, dilediğin zaman aralığında dilediğin kadar içerik hazırlayarak hazırladığın kadarıyla kazanç sağlayabilirsin. Ayrıca sistemde yer alan kategorilerden dilediğin konuları seçebilir ve içeriklerini hazırlayabilirsin. Yani her şeyi tamamen sen belirliyorsun.

Hatırlatma ;
İçeriklerde kopyala-yapıştır olup olmadığını rahatlıkla fark edebiliyoruz, bu nedenle içeriklerinde kesinlikle alıntı veya kopya bölüm olmamalı. Bu konuda oldukça hassas ve dikkatli olmalı, özgün bir formda içeriklerini hazırlamalısın.

3----- Başlık listesinden seçtiğin konu başlıkları ile ilgili Google’da arama yapabilir, karşına çıkan internet sitelerinde yer alan konu ile ilgili yazılmış içeriklere göz atabilirsin. Bu içerikleri okuyarak bir benzerini rahatlıkla özgün bir formda hazırlayabilirsin.

4------ Yazar kadromuza dahil olman için başvuru formunda yer alan bilgiler doğrultusunda istenilen şekilde örnek içeriklerini hazırlayarak tarafımıza iletmelisin. Örnek içeriklerini inceledikten sonra buradan tarafına olumlu-olumsuz geri dönüş yapılacak ve eğer başvurun onaylanırsa sistem giriş bilgilerin iletilecektir ve sonrasında bizimle birlikte çalışmalarına hemen başlayabilirsin.

5. Aklına takılan herhangi bir soru olursa 0553-394-93-36 whatsapp destek hattımızdan yetkili arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsin.
Örnek içeriklerini ise dilediğin zaman hazırlayabilir ve iletebilirsin.

Sevgilerimle,
Acilmakale.com

Başlık Listesi ; ;

Abiye Elbise Modelleri
En Güzel Gelinlik Modelleri
Karın Ağrısına Ne İyi Gelir ?
Kışın Tüketilmesi Gereken Bitki Çayları
Evde Doğal Saç Bakımı Nasıl Yapılır ?
Doğal Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?
Gece Makyajı Nasıl Yapılır ?
Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri
Sağlıklı Zayıflamak İçin Öneriler
Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları
Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı Neden Olur ?
İtalya’da Gezilecek Görülecek Yerler