Sıkça Sorulan Sorular
Yazar başvurusu yapmadan önce bu sayfada yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Acilmakale.com Nedir ? - ;

İnternet siteleri için birçok kategoride içerik üreten bir platformdur. Bilgisine ve yeteneğine güvenen herkesi yazar olarak bünyesinde görmekten mutluluk duyar.

Yazar Başvurusu Nasıl Yapılır ? - ;

"Duyurular" / "Başvuru Formu" bölümünü dikkatli bir şekilde inceleyebilir ve başvurunuzu info@acilmakale.com adresi üzerinden yapabilirsiniz.
Başvurunuz değerlendirildikten sonra 24 saat içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Eğer başvurunuz onaylanırsa sistem giriş bilgileriniz tarafınıza iletilecektir.

Nasıl Yazı Yazacağım ? - ;

Dilediğiniz konu ile ilgili veya sistem havuzunda yer alan konularla ilgili içerik hazırlayabilirsiniz. Fakat içerikleriniz tamamen size ait olmalı ve herhangi bir yerden kopyala-yapıştır veya alıntı yapmamalısınız.
İçeriklerinizi hazırlarken Google'da aramalar yapabilir, konu ile ilgili karşınıza çıkan içeriklere göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bu içerikleri kendi cümlelerinizle yeniden özgün bir formda hazırlayabilirsiniz.

Çalışma Programımız - ;

Çalışma programı tamamen size bağlıdır. Ne zaman, ne kadar çalışacağınızı, çalışma saatlerinizi, hangi konularla ilgili içerik hazırlayacağınızı veya ne kadar kazanç sağlayacağınız gibi tüm detayları tamamen siz belirliyorsunuz. Herhangi bir zaman aralığında belirli bir miktarda içerik hazırlama zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
Acilmakale.com sadece içerikleri nasıl hazırlayacağınıza dair standartları ve kazanç detaylarını belirlemektedir.

Acilmakale.com Ne kadar Güvenilir ? - ;

Öncelikle aramıza katılmak için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmadığını bilmenizi isteriz. Acilmakale.com bünyesinde yer alan yazarların kişisel bilgilerini korumaktadır. Hazırlanan içerikler çeşitli internet sitelerinde anonim olarak paylaşılmaktadır.

Ödeme ve Kazanç Detayları - ;

Hazırlanan her içerik kelime aralıklarına göre 1 ila 10 TL arasında ücretlendirilmektedir.

Ödemeler Ne Zaman Gerçekleşmektedir ? - ;

Her ayın 1'inde sistemde bulunan +100 TL bakiye eşiğine ulaşmış tüm yazarlarımızın ödeme işlemleri, banka hesaplarına eft/havale olarak gerçekleşmektedir.

Banka Hesabım Yok, Ödememi Nasıl Alabilirim ? - ;

Banka hesabınız yoksa belirteceğiniz belirteceğiniz cep telefonuna ‘’Cebe Havale’’ yöntemi ile kazancını iletmekteyiz, rahatlıkla çevrenizde yer alan bankamatiklerden kazancınızı kartsız işlem yolu ile rahatlıkla tahsil edebilirsiniz.

Aklıma Bir Soru Takıldı ? - ;

Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz için hemen bize ulaşabilirsiniz.
Tel : 0548-833-14-48 - ;
Whatsapp : 0553-394-93-36 - ;