Title Image

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Acilmakale, içerik üreticilerini desteklemek ve kreatif bir topluluk oluşturmak için 2013 yılında kurulmuştur. Tüm hakları saklıdır ve imtiyaz sahibi ZELA DIGITAL firmasıdır. Sektörde güçlü ve lider bir konuma gelerek 2014 yılında Google, Yahoo, Yandex, Bing ve Facebook gibi uluslararası şirketler ile çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’nin en büyük dijital içerik platformunu yöneten Acilmakale, gelişmiş teknolojik altyapısı, alanında uzman mühendisleri ve içerik üreticileri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Düşünmek, üretmek ve geliştirmek bildiğimiz tek gerçek! Bir kalemin önce bizi sonra tüm dünyayı değiştirebileceğini biliyoruz. Ne yaptığımızın ve ne yapacağımızın farkındayız, her zaman en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Sadece ülkemiz ile sınırlı kalmıyoruz ve tüm dünya genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Topluluğumuz içerisinde hiyerarşi yer almaz ve her zaman odak noktamız, oluşturduğumuz değerlere yeni değerler katmaktır. İşte, gerçek mutluluk !

Türkiye’yi başarıya taşıyacak dijital projelerin üretilmesi ve geliştirilmesinde öncü olmak.

Acilmakale’ye dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

Bir dijital kuruluş olarak, topluma ve gelecek nesillere karşı yüklendiğimiz sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın farkındayız. Bu nedenle hedefimiz, kapsamlı bir çevre politikasına uygun şekilde faaliyet göstererek Türk dijital sektöründe öncü bir kuruluş olmaktadır.

Acilmakale olarak her ay ailemiz adına TEMA Vakfı’na katkıda bulunarak, yemyeşil ve yaşanabilir bir dünya umuduna destek veriyoruz. Lösev Vakfı aracılığı ile çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

Acilmakale kuruluşundan bugüne kadar bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup projelerinde alınan iş kararına rehberlik etmektedir.

  • Biz

Katılalım, paylaşalım, keyif alalım. Sahiplenelim

  • Samimiyetle

Açık olalım, adil olalım, saygılı olalım, mütevazi davranalım. Mert olalım !

  • Çözer

Hayal edelim, çevik olalım, verimli olalım. Yapalım !

  • Uygular

Ölçümleyelim, kıyaslayalım, takip edelim. Sürekli kılalım !

  • Geliştiririz

Merakla öğrenelim, heyecanla öğretelim, cesaretle değiştirelim. İlerleyelim !

a
WhatsApp Canlı Destek