Title Image

Sık Sorulan Sorular

Başarı, Yalnızca Onu İsteyenlerindir !

Kaleminizi anlıyor ve değer yaratan içerik stratejileri oluşturuyoruz. Her biri kendi alanında profesyonel, dijital dünya bağımlısı ve tecrübeli ekimizle, size en uygun içerik stratejilerini belirliyoruz. Bu doğrultuda yapılan içerik çalışmalarınızın amaçlarınıza hizmet eden bir mecraya dönüşmesini sağlıyoruz.

Sürekli olarak değişen içerik trendlerini ve ihtiyaçlarını takip ediyoruz. Kaleminiz ile uyuşan aynı zamanda okuyucu tarafından tüketilebilecek içerikleri analiz ediyor ve bugüne kadar ürettiğimiz yüz binlerce içeriğin bize verdiği bilgilerin yardımıyla etkileşim oluşturacak içerikler oluşturuyoruz.

Acilmakale, sahip olduğu güçlü ekip, tecrübe ve deneyimlerin yanında güçlü çözüm ortakları ile içerik üreticilerinin hazırlamış oldukları içeriklerden maksimum kazanç sağlamasını hedefler.

Mühendislerimiz, içerik üreticilerimizin hazırlamış olduğu içeriklerden yüksek geri dönüşüm sağlaması için sürekli olarak çalışır. Her ay, tam zamanında tüm ödemeler sürekli olarak sağlanır. Daha yüksek kazanç için, kişiselleştirilmiş ipuçları alın.

Acilmakale.com Nedir ?

Acilmakale, içeriklerinizden para kazanmanızı sağlayan ücretsiz ve kolay bir yöntemdir. Bilgisine ve yeteneğine güvenen herkesi bünyesinde görmekten mutluluk duyar. İçeriklerinizden bugün Acilmakale ile para kazanmaya başlayın.

 

Bizi yakından tanımak ve çalışma kültürümüz hakkında daha fazla bilgi almak için “Hakkımızda” sayfasına göz atabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır ?

Aramıza Katıl” sayfasında yer alan ipuçlarını takip edebilir, belirtilen standartlar dahilinde örnek içeriğinizi hazırlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz ile birlikte aynı gün içerisinde geri dönüş sağlayacağız.

Nasıl İçerik Hazırlayacağım ?

Başvurunuz değerlendirilerek onaylandığı takdirde, Acilmakale giriş yapabilmeniz için üyeliğiniz oluşturularak kullanıcı bilgileriniz tarafınıza iletilir.

 

Acilmakale’de çalışmanızı kolaylaştıracak yazılı ve görsel eğitici kaynaklar, içeriklerinizi hazırlayabileceğiniz bir panel, kişiselleştirilmiş bilgiler ve yardımcı kaynaklar bulabileceksiniz.

 

İlgi alanlarınız doğrultusunda sistem havuzunda yer alan konu başlıkları arasından size uygun olan olanları seçebilir, içeriklerinizi hazırlayarak kazanç sağlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Nasıl Bir Çalışma Programımız Mevcut ?

Acilmakale ailesi, özgür bir çalışma programına sahiptir. Ne zaman, ne kadar çalışacağınızı, çalışma saatlerinizi, hangi konularla ilgili içerik hazırlayacağınızı veya ne kadar kazanç sağlayacağınız gibi tüm detayları tamamen siz belirlersiniz. Yani herhangi bir zaman aralığında belirli bir miktarda içerik hazırlama zorunluluğunuz bulunmaz. Acilmakale, yalnızca içerikleri nasıl hazırlayacağınıza dair standartları belirler.

Ne Kadar Kazanç Elde Ederim ?

Acilmakale, standart ve sabit bir kazanç sistemi yerine herkes için özelleştirilmiş kazanç sistemine sahiptir. Bu nedenle kazancınızı, temel olarak çalışma performansınız ve içerik kaliteniz belirler.

 

Acilmakale, hazırlayacağınız her içerik için başlangıçta size ortalama 10 TL kazanç fırsatı sunar. Ardından hazırladığınız her içerik, Partner sistemimizde yer alan geniş reklamveren talebine otomatik olarak anında erişim sağlar. Böylelikle hazırladığınız içeriklerden bir kez değil, sürekli olarak kazanç sağlamaya devam edersiniz.

Acilmakale'nin Diğer İçerik Ağlarından Farkı Nedir?
  • Özgür bir çalışma programına sahip olmanın rahatlığını yaşayın.
  • Standart ve sabit kazanç sistemi yerine özelleştirilmiş kazanç sistemine sahip olun.
  • İçeriklerinizden elde edebileceğiniz maksimum kazancı sağlayın.
  • Acilmakale Partner sistemi ile içeriklerinizden sürekli olarak kazanç sağlamanın keyfini yaşayın.
  • Teknik detaylar gibi zor ve karmaşık süreçlerle vakit kaybetmeyin.
  • Acilmakale’nin sahip olduğu profesyonel ekibi ve tecrübeleri arkanıza alarak güçlü adımlar atın.
  • Herhangi bir maliyet, vergi ve yasal yükümlülük altına girmeyin.
  • Varlığınızla sosyal politikalarımızın bir parçası olun.
  • Tüm sorularınızı ve destek taleplerinizi size özel danışman ile çözüme kavuşturun.
Acilmakale'ye Katılmak İçin Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

Hayır, Acilmakale’ye katılmak tamamen ücretsizdir. Yani üye olmak için herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Ödeme Zaman Çizelgeleri Nasıldır ?

Acilmakale ödeme döngüsü aylıktır. Ay boyunca tahmini kazançlarınız tahakkuk eder, ay sonuna doğru kazançlarınız kesinleşir ve bakiyeniz 150 TL’lik ödeme eşiğini aşarsa, ödemeniz ayın 26’sında veya buna yakın bir tarihte yapılır.

Paylaşmak, hiç bu kadar keyifli olmamıştı 🙂

Çalışma Kültürümüz

Düşünmek, üretmek ve geliştirmek bildiğimiz tek gerçek ! Bir kalemin önce bizi sonra dünyayı değiştirebileceğini biliyoruz. Ne yaptığımızın ve ne yapacağımızın farkındayız, her zaman en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Sadece ülkemiz ile sınırlı kalmıyoruz ve tüm dünya genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Topluluğumuz içerisinde hiyerarşi yer almaz ve her zaman odak noktamız, oluşturduğumuz değerlere yeni değerler katmaktır. İşte, gerçek mutluluk !

Özgünlük 0
Yaratıcılık 0
Mutluluk 0

Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

WhatsApp Canlı Destek