Title Image

Sık Sorulan Sorular

Başarı, Yalnızca Onu İsteyenlerindir !

Kaleminizi anlıyor ve değer yaratan içerik stratejileri oluşturuyoruz. Her biri kendi alanında profesyonel, dijital dünya bağımlısı ve tecrübeli ekimizle, size en uygun içerik stratejilerini belirliyoruz. Bu doğrultuda yapılan içerik çalışmalarınızın amaçlarınıza hizmet eden bir mecraya dönüşmesini sağlıyoruz.

Sürekli olarak değişen içerik trendlerini ve ihtiyaçlarını takip ediyoruz. Kaleminiz ile uyuşan aynı zamanda okuyucu tarafından tüketilebilecek içerikleri analiz ediyor ve bugüne kadar ürettiğimiz yüz binlerce içeriğin bize verdiği bilgilerin yardımıyla etkileşim oluşturacak içerikler oluşturuyoruz.

Acilmakale, sahip olduğu güçlü ekip, tecrübe ve deneyimleri yanında güçlü çözüm ortakları ile içerik üreticilerinin hazırlamış oldukları içeriklerden maksimum kazanç sağlamasını hedefler.

Mühendislerimiz, içerik üreticilerimizin hazırlamış olduğu içeriklerden yüksek geri dönüşüm sağlaması için sürekli olarak çalışır. Her ay, tam zamanında tüm ödemeler sürekli olarak sağlanır. Daha yüksek kazanç için, kişiselleştirilmiş ipuçları alın.

Acilmakale.com Nedir ?

Acilmakale, içeriklerinizden para kazanmanızı sağlayan ücretsiz ve kolay bir yöntemdir. Bilgisine ve yeteneğine güvenen herkesi bünyesinde görmekten mutluluk duyar. İçeriklerinizden bugün Acilmakale ile para kazanmaya başlayın.

Başvuru Nasıl Yapılır ?

“Aramıza Katıl” sayfasında yer alan ipuçlarını takip edebilir, belirtilen standartlar dahilinde örnek içeriğinizi hazırlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz ile birlikte aynı gün içerisinde geri dönüş sağlayacağız.

Nasıl İçerik Hazırlayacağım ?

Başvurunuz onaylandığı takdirde, sistem giriş bilgileriniz tarafınıza iletilir. İlgi alanlarınız doğrultusunda sistem havuzunda yer alan konu başlıklar arasından size uygun olanlarını seçebilir veya sizin belirleyeceğiniz konu başlıkları ile ilgili içeriklerinizi hazırlayarak kazanç sağlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Nasıl Bir Çalışma Programımız Mevcut ?

Acilmakale ailesi, özgür bir çalışma programına sahiptir. Ne zaman, ne kadar çalışacağınızı, çalışma saatlerinizi, hangi konularla ilgili içerik hazırlayacağınızı veya ne kadar kazanç sağlayacağınız gibi tüm detayları tamamen siz belirlersiniz. Yani herhangi bir zaman aralığında belirli bir miktarda içerik hazırlama zorunluluğunuz bulunmaz. Acilmakale, sadece içerikleri nasıl hazırlayacağınıza dair standartları belirler.

Ne Kadar Kazanç Elde Ederim ?

Acilmakale, içerik üreticilerinin hazırladığı içeriklerden kazanç sağlamasına yardımcı olur. Standart ve sabit kazanç sistemi yerine herkes için özelleştirilmiş kazanç sistemine sahiptir.

Ne kadar kazanç sağlayacağınız ile ilgili sorunun kesin bir cevabı yoktur, çalışma dönemi içerisinde hazırlayacağınız içeriklerin kalitesi, kazancınızı belirleyecektir.

Hazırladığınız her içerikten ilk başta ortalama olarak 10-100 TL kazanç sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda hazırladığınız her içerikten bir kez değil, sürekli olarak kazanç sağlamaya devam edersin.

Ne kadar kazanacağınızı öğrenmenin en iyi yolu Acilmakale’ye kaydolmak ve içeriklerinizi hazırlamaya başlamaktır. Herhangi bir maliyet ve yükümlülük altına girmeden, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Acilmakale’ye katıldıktan sonra, sistemde yer alan çalışma kültürümüzü görebilirsiniz. Hazırladığınız içerikleri ve toplam kazancınızı görebilirsiniz. Bu bilgiler, sistemin sizin açınızdan nasıl performans gösterdiği ve sistemde zaman içerisinde ne kadar kazanmayı bekleyeceğiniz ile ilgili fikir verir.

Başlamaya hazır mısınız? Şimdi başvurun ve aramıza katılın!

Acilmakale'nin Diğer İçerik Ağlarından Farkı Nedir?

Acilmakale, hazırlayacağınız içeriklerinize Acilmakale Partner sistemi sağlamasıyla diğerlerinden ayrılır. Acilmakale, ilk olarak hazırlayacağınız her içerik için size ödeme yapar. Daha sonra içeriğinizin kalitesine bağlı olarak, Partner sistemimizde yer alan geniş reklamveren talebine anında ve otomatik olarak erişim sağlar. Böylelikle içerikleriniz için sürekli kazanç sağlarsınız.

Acilmakale'yi Kullanmak İçin Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

Hayır. Acilmakale’ye katılım ücretsizdir. Hatta, Acilmakale hazırlayacağınız içerikler için size ödeme yapar.

Ödeme Zaman Çizelgeleri Nasıldır ?

Acilmakale ödeme döngüsü aylıktır. Ay boyunca tahmini kazançlarınız tahakkuk eder, takip eden ay başında kazançlarınız kesinleşir ve bakiyeniz 200 TL’lik ödeme eşiğini aşarsa, ödemeniz ayın 31’inde veya buna yakın bir tarihte banka hesabınıza yapılır.

Örneğin, Ocak ayı boyunca tahmini kazançlarınızın tahakkuk ettiğini varsayalım. 1-31 Ocak dönemine ait kesinleşmiş toplam kazançlarınızın “Kredilerim” sayfasına kaydedildiğini görürsünüz. Ardından, Ocak ayı kazançlarınız ve bakiyenizdeki diğer tüm krediler için Ocak 31’de size toplu ödeme yapılır.

Üye panelinde yer alacak olan “Kredilerim” sayfası, kazançlarınızın son durumunu gösterecek şekilde sürekli olarak güncellenir. Ay boyunca ve/veya çalışma dönemi içerisinde hazırladığınız içeriklerden kazandığınız tutara, yeni kazançlar eklenir.

Paylaşmak, hiç bu kadar keyifli olmamıştı 🙂

Çalışma Kültürümüz

Düşünmek, üretmek ve geliştirmek bildiğimiz tek gerçek ! Bir kalemin önce bizi sonra dünyayı değiştirebileceğini biliyoruz. Ne yaptığımızın ve ne yapacağımızın farkındayız, her zaman en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Sadece ülkemiz ile sınırlı kalmıyoruz ve tüm dünya genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Topluluğumuz içerisinde hiyerarşi yer almaz ve her zaman odak noktamız, oluşturduğumuz değerlere yeni değerler katmaktır. İşte, gerçek mutluluk !

Özgünlük 0
Yaratıcılık 0
Mutluluk 0

Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

WhatsApp Canlı Destek